• Úspechy a ocenenia

        • Pozrite si niektoré z vynikajúcich úspechov našich skvelých študentov.

        • 2019/2020

        • Krajské kolo

            • Jakub Šľachtovský

            • 1. miesto
            • Olympiáda v nemeckom jazyku · Krajské kolo · 2019/2020
            • Jakub Pluta

            • 1. miesto
            • ...a Slovo bolo u Boha... · Krajské kolo · 2019/2020
            • Tím žiačok (Miriam Kendrová, Michaela Kuzmiaková, Laura Vyhnalová, Elena Kuffová)

            • 5 miesto
            • Stolný tenis žiačok · Krajské kolo · 2019/2020
            • Tím basketbalistov

            • 3. miesto
            • Renovabis NDBA Cup · Krajské kolo · 2019/2020
            • Barbora Langová

            • 1. miesto
            • Festival vedy a techniky · Krajské kolo · 2019/2020
            • Družstvo dievčat (Veronika Žembová, Gabriela Kovalčíková, Marta Gallíková)

            • 5. miesto
            • Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2019/2020
            • Družstvo chlapcov (Matej Hudák, Miroslav Kafka, Jozue Živčák)

            • 7. miesto
            • Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2019/2020
        • Okresné kolo

            • Družstvo dievčat

            • 2. miesto
            • Basketbalový turnaj · Okresné kolo · 2019/2020
            • Jakub Šľachtovský

            • 1. miesto
            • Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2019/2020
            • Adam Smoroň

            • 1. miesto
            • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2019/2020
            • Martin Korub

            • 2. miesto
            • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2019/2020
            • Tím dievčat (Miriam Kendrová, Michaela Kuzmiaková, Laura Vyhnalová, Elena Kuffová)

            • 1. miesto
            • Stolný tenis žiačok · Okresné kolo · 2019/2020
            • Družstvo dievčat

            • 1. miesto
            • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2019/2020
            • Družstvo chlapcov

            • 1. miesto
            • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2019/2020
            • Veronika Žembová

            • 1. miesto
            • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2019/2020
            • Roland Urban

            • 2. miesto
            • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2019/2020
            • Matej Hudák

            • 3. miesto
            • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2019/2020
            • Miroslav Kafka

            • 4. miesto
            • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2019/2020
            • Gabriela Kovalčíková

            • 4. miesto
            • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2019/2020
            • Marta Gallíková

            • 6. miesto
            • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2019/2020
      • Filter

        • Školský rok
        • Oblasť
        • Kolo
        • Vyhľadať
    • Prihlásenie

    • Kontakty

      • Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša v Starej Ľubovni
      • cgsm@cgsm.sk
      • palsa@cgsm.sk
      • kuruc@cgsm.sk
      • Riaditeľ: +421 522388412 Zástupkyňa: +421 522388406 Zborovňa: +421 522388413 Sekretariát: +421 522388411 Ekonomické: +421 522388400 Jedáleň: +421 522388402
      • Štúrova 3, 064 01 Stará Ľubovňa SLOVENSKO Slovakia
      • 37945785
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje
    • Zvonenie

          • Nedeľa 14. 8. 2022
    • Počet návštev: 6399