• Úspechy a ocenenia

        • Pozrite si niektoré z vynikajúcich úspechov našich skvelých študentov.

        • 2023/2024

        • Regionálne kolo

            • Laura Mačugová, Dominika Halčinová a Monika Vančová

            • 1. miesto
            • Biblická olympiáda · Regionálne kolo · 2023/2024
            • 3. miesto
            • Mix volejbalu · Regionálne kolo · 2023/2024
            • 2. BA

            • 2. miesto
            • Súťaž amatérskych divadiel Fedim · Regionálne kolo · 2023/2024
        • Celoštátne kolo

            • Matej Repka

            • Cena rektorky
            • Stredoškolská odborná činnosť · Celoštátne kolo · 2023/2024
            • Ema Kaščáková

            • ocenenie
            • Juvenes Translatores · Celoštátne kolo · 2023/2024
        • Krajské kolo

            • Zuzana Fröhlichová

            • čestné uznanie
            • Hviezdoslavov Kubín · Krajské kolo · 2023/2024
            • Laura Mačugová, Dominika Halčinová, Monika Vančová

            • 2. miesto
            • Biblická olympiáda · Krajské kolo · 2023/2024
            • Martin Sulír

            • 3. miesto
            • Olympiáda v nemeckom jazyku · Krajské kolo · 2023/2024
            • Matej Repka

            • 1. miesto
            • Stredoškolská odborná činnosť · Krajské kolo · 2023/2024
            • Sofia Filičková

            • 2. miesto
            • Stredoškolská odborná činnosť · Krajské kolo · 2023/2024
            • Ema Pavlinská

            • 1. miesto
            • Jazykový kvet - Language flower · Krajské kolo · 2023/2024
            • Matej Repka

            • 3. miesto
            • Olympiáda v španielskom jazyku · Krajské kolo · 2023/2024
        • Okresné kolo

            • Lucia Tomková

            • 1. miesto v kategórii próza
            • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2023/2024
            • Zuzana Fröhlichová

            • 1. miesto v kategórii poézia
            • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2023/2024
            • chlapci

            • 1. miesto
            • Florbal · Okresné kolo · 2023/2024
            • dievčatá

            • 1. miesto
            • Florbal · Okresné kolo · 2023/2024
            • žiačky

            • 1. miesto
            • Basketbalový turnaj · Okresné kolo · 2023/2024
            • Tobiáš Coch

            • 2. miesto
            • Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2023/2024
        • 2022/2023

        • Celoštátne kolo

            • Jozef Kandráč

            • Úspešný riešiteľ
            • Dejepisná olympiáda · Celoštátne kolo · 2022/2023
            • Šimon Pjaták

            • 2. miesto
            • Stredoškolská odborná činnosť · Celoštátne kolo · 2022/2023
      • Filter

        • Školský rok
        • Oblasť
        • Kolo
        • Vyhľadať
    • Prihlásenie

    • Kontakty

      • Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša v Starej Ľubovni
      • Sekretariát: +421 522388411
      • Štúrova 3 064 01 Stará Ľubovňa Slovakia
      • 37945785
      • Mgr. Pavol Chmeliar
      • Riaditeľ: +421 522388412
      • Zástupkyňa: +421 522388406
      • Zborovňa: +421 522388413
      • Ekonomické: +421 522388400
      • Jedáleň: +421 522388402
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje
    • Zvonenie

          • Utorok 28. 5. 2024
    • Počet návštev: 17240