• Úspechy a ocenenia

        • Pozrite si niektoré z vynikajúcich úspechov našich skvelých študentov.

        • 2020/2021

        • Regionálne kolo

            • Kamila Kaletová

            • 1. miesto
            • Biblická olympiáda · Regionálne kolo · 2020/2021
            • Samuel Murcko

            • 1. miesto
            • Biblická olympiáda · Regionálne kolo · 2020/2021
            • Miriam Dubjelová

            • 1. miesto
            • Biblická olympiáda · Regionálne kolo · 2020/2021
        • Celoštátne kolo

            • Katarína Chmeliarová

            • 2. miesto
            • Jazykový kvet - Language flower · Celoštátne kolo · 2020/2021
            • Jakub Šľachtovský

            • 5. miesto
            • Matematický klokan · Celoštátne kolo · 2020/2021
            • Jozue Živčák

            • 3. miesto
            • Stredoškolská odborná činnosť · Celoštátne kolo · 2020/2021
            • Gerard Strič

            • 1. miesto
            • Junior Internet (kategória: Junior Design) · Celoštátne kolo · 2020/2021
            • Karolína Halčinová

            • Osobitné uznanie
            • Juvenes Translatores · Celoštátne kolo · 2020/2021
            • Patrícia Balážová

            • Osobitné uznanie
            • Juvenes Translatores · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Krajské kolo

            • Katarína Chmeliarová

            • 1. miesto
            • Jazykový kvet · Krajské kolo · 2020/2021
            • Jozue Živčák

            • 2. miesto
            • Stredoškolská odborná činnosť · Krajské kolo · 2020/2021
            • Lucia Ducárová

            • 3. miesto
            • Stredoškolská odborná činnosť · Krajské kolo · 2020/2021
            • Maroš Petriľák

            • 3. miesto
            • Stredoškolská odborná činnosť · Krajské kolo · 2020/2021
            • Oliver Turčáni

            • 3. miesto
            • Stredoškolská odborná činnosť · Krajské kolo · 2020/2021
            • Jakub Šľachtovský

            • 2. miesto
            • Olympiáda v anglickom jazyku · Krajské kolo · 2020/2021
            • Milota Folvarčíková

            • 4. miesto
            • Olympiáda v španielskom jazyku · Krajské kolo · 2020/2021
            • Frederik Gornek

            • 6. miesto
            • Olympiáda v španielskom jazyku · Krajské kolo · 2020/2021
        • Okresné kolo

            • Monika Tomusová

            • 2. miesto
            • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2020/2021
            • Miriam Dubjelová

            • 2. miesto
            • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2020/2021
        • 2019/2020

        • Celoštátne kolo

            • Monika Sásová

            • 1. miesto
            • Technické talenty 2020+ · Celoštátne kolo · 2019/2020
      • Filter

        • Školský rok
        • Oblasť
        • Kolo
        • Vyhľadať
    • Prihlásenie

    • Kontakty

      • Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša v Starej Ľubovni
      • cgsm@cgsm.sk
      • palsa@cgsm.sk
      • kuruc@cgsm.sk
      • Riaditeľ: +421 522388412 Zástupkyňa: +421 522388406 Zborovňa: +421 522388413 Sekretariát: +421 522388411 Ekonomické: +421 522388400 Jedáleň: +421 522388402
      • Štúrova 3, 064 01 Stará Ľubovňa SLOVENSKO
      • 37945785
      • Mgr. Pavol Chmeliar
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje
    • Zvonenie

          • Piatok 17. 9. 2021
    • Počet návštev: 1244