• Úspechy a ocenenia

        • Pozrite si niektoré z vynikajúcich úspechov našich skvelých študentov.

        • 2019/2020

        • Okresné kolo

            • Tím dievčat (Miriam Kendrová, Michaela Kuzmiaková, Laura Vyhnalová, Elena Kuffová)

            • 1. miesto
            • Stolný tenis žiačok · Okresné kolo · 2019/2020
            • Družstvo dievčat

            • 1. miesto
            • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2019/2020
            • Družstvo chlapcov

            • 1. miesto
            • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2019/2020
            • Veronika Žembová

            • 1. miesto
            • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2019/2020
            • Roland Urban

            • 2. miesto
            • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2019/2020
            • Matej Hudák

            • 3. miesto
            • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2019/2020
            • Miroslav Kafka

            • 4. miesto
            • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2019/2020
            • Gabriela Kovalčíková

            • 4. miesto
            • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2019/2020
            • Marta Gallíková

            • 6. miesto
            • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2019/2020
        • 2018/2019

        • Celoštátne kolo

            • René Grich

            • 1. miesto
            • Juvenes Translatores · Celoštátne kolo · 2018/2019
            • Adam Sikorják

            • úspešný riešiteľ
            • Chemická olympiáda · Celoštátne kolo · 2018/2019
            • Jakub Pluta

            • 2. miesto
            • ...a Slovo bolo u Boha · Celoštátne kolo · 2018/2019
            • Jakub Šľachtovský

            • 2. miesto
            • Olympiáda v anglickom jazyku · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Krajské kolo

            • Stanislava Orlovská

            • 1. miesto
            • Jazykový kvet · Krajské kolo · 2018/2019
        • 2017/2018

        • Celoštátne kolo

            • Jakub Šľachtovský

            • 2. miesto
            • Olympiáda v nemeckom jazyku · Celoštátne kolo · 2017/2018
            • Jakub Pluta

            • 11. miesto
            • Junior Freshhh · Celoštátne kolo · 2017/2018
            • Jakub Šľachtovský

            • 11. miesto
            • Junior Freshhh · Celoštátne kolo · 2017/2018
            • Adam Sikorják

            • 11. miesto
            • Junior Freshhh · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Krajské kolo

            • Sanislava Orlovská

            • 1. miesto poézia
            • A Slovo bolo u Boha · Krajské kolo · 2017/2018
            • Samuel Murcko

            • 2. miesto próza
            • A Slovo bolo u Boha · Krajské kolo · 2017/2018
      • Filter

        • Školský rok
        • Oblasť
        • Kolo
        • Vyhľadať
    • Prihlásenie

    • Kontakty

      • Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša v Starej Ľubovni
      • cgsm@cgsm.sk
      • palsa@cgsm.sk
      • kuruc@cgsm.sk
      • Riaditeľ: +421 522388412 Zástupkyňa: +421 522388406 Zborovňa: +421 522388413 Sekretariát: +421 522388411 Ekonomické: +421 522388400 Jedáleň: +421 522388402
      • Štúrova 3, 064 01 Stará Ľubovňa SLOVENSKO
      • 37945785
  • Fotogaléria

    • Tlačíme komponenty ochranných pomôcok pre zdravotníkov
    • Online vyučovanie
    • René Grich ocenený za najlepší preklad
    • Medzitriedny florbalový turnaj
    • Okresná prehliadka záujmovej umeleckej činnosti
    • Školské kolo SOČ
    • Basketbalový turnaj dievčat
    • MEDart
    • Beseda o extrémizme
    • Dve prvenstvá v kraji
    • Lyžiarak v Bachledke
    • Svet okolo nás – Irán
    • Veda v meste - Deň otvorených dverí
    • Absolventi študentom
    • Simulované študentské voľby
    • Zvonenie

          • Streda 8. 4. 2020