• Úspechy a ocenenia

        • Pozrite si niektoré z výnimočné úspechy našich skvelých študentov.

        • 2018/2019

        • Celoštátne kolo

            • René Grich

            • 1. miesto
            • Juvenes Translatores · Celoštátne kolo · 2018/2019
            • Adam Sikorják

            • úspešný riešiteľ
            • Chemická olympiáda · Celoštátne kolo · 2018/2019
            • Jakub Pluta

            • 2. miesto
            • ...a Slovo bolo u Boha · Celoštátne kolo · 2018/2019
            • Jakub Šľachtovský

            • 2. miesto
            • Olympiáda v anglickom jazyku · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Krajské kolo

            • Stanislava Orlovská

            • 1. miesto
            • Jazykový kvet · Krajské kolo · 2018/2019
        • 2017/2018

        • Celoštátne kolo

            • Jakub Šľachtovský

            • 2. miesto
            • Olympiáda v nemeckom jazyku · Celoštátne kolo · 2017/2018
            • Jakub Pluta

            • 11. miesto
            • Junior Freshhh · Celoštátne kolo · 2017/2018
            • Jakub Šľachtovský

            • 11. miesto
            • Junior Freshhh · Celoštátne kolo · 2017/2018
            • Adam Sikorják

            • 11. miesto
            • Junior Freshhh · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Krajské kolo

            • Sanislava Orlovská

            • 1. miesto poézia
            • A Slovo bolo u Boha · Krajské kolo · 2017/2018
            • Samuel Murcko

            • 2. miesto próza
            • A Slovo bolo u Boha · Krajské kolo · 2017/2018
        • Okresné kolo

            • Lukáš Krišák

            • 1. miesto
            • Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018
            • Veronika Krišáková

            • 1. miesto
            • Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018
            • Barbora Batoryová

            • 1. miesto
            • Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018
            • Jakub Šľachtovský

            • 1. miesto
            • Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2017/2018
        • Filter

          • Školský rok
          • Oblasť
          • Kolo
          • Vyhľadať
      • Prihlásenie

      • Kontakty

        • Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša v Starej Ľubovni
        • cgsm@cgsm.sk
        • palsa@cgsm.sk
        • kuruc@cgsm.sk
        • Riaditeľ: +421 522388412 Zástupkyňa: +421 522388406 Zborovňa: +421 522388413 Sekretariát: +421 522388411 Ekonomické: +421 522388400 Jedáleň: +421 522388402
        • Štúrova 3, 064 01 Stará Ľubovňa SLOVENSKO
        • 37945785
    • Fotogaléria

      • Slávnostný záver školského roka
      • Za históriou do Kežmarku
      • Tretiaci pri Čiernom mori
      • Gymnazisti rokovali v Národnej rade
      • Druháci v Krakove
      • S Terlom Bryantom o Božej láske
      • Odovzdávanie maturitných vysvedčení
      • Erasmus+: Mobilita v Toskánsku
      • Londýn ako na dlani
      • Maturitný týždeň plný aktivít
      • Maturitné skúšky
      • Rozlúčka so štvrtákmi
      • Meteostanica
      • Hviezdoslavov Kubín – krajské kolo
      • Celoslovenské kolo SOČ
      • Zvonenie

            • Nedeľa 18. 8. 2019
      • Počet návštev: 29677124